1.

قالب های متنوع

ما برای هر نوع کسب و کاری قالب های متنوع با امکانات بی نظیر در نظر گرفتیم که هر ماه تعداد این قالب ها افزایش پیدا مینماید. فرقی نمیکند شما فروشگاه پوشاک هستید یا وکیل یا یک شرکت خدماتی و … کافیست نوع سایت خود را مشخص نمایید و از بین لیست قالب ها نوع قالبی که میخواهید را انتخاب نمایید.

چه نوع سایتی میخواهید ؟
2.

شخصی سازی

تمام قسمت های سایت مثل عوض کردن لوگو , رنگبندی , چیدمان منو ها یا اسلایدها و… قابل تغییر هست به علاوه آن با وجود تکنولوژی ویژوال شما میتوانید بنا به سلیقه خودتون هر المانی مثل تصاویر متحرک , نظرات مشتریان , معرفی پرسنل , فرم ها و …  را اضافه نمایید و ترتیب آن ها را مرتب سازی نمایید . همچنین وجود بیش از ۱۰۰۰ هزار افزونه رایگان مثل افزونه های سئو و آمار بازدید و فرم ساز و … در کنترل پنل شما وجود دارد که با یک کلیک ساده قابل نصب و استفاده میباشد.

3.

پشتیبانی حرفه ای

تیم پشتیبانی سایت ساز انار به صورت ۲۴/۷ در کل هفته و به صورت ۲۴ ساعته با وجود پرسنل مسلط به انجام امور پشتیبانی آماده خدمت رسانی میباشد . قابلیت انتخاب پلن پشتیبانی بر اساس نیاز مشتری یکی از خدمات اصلی سایت ساز انار میباشد .

تعرفه خدمات پشتیبانی
4.

سفارش خدمات بر اساس نیاز شما

سایت ساز انار دست مشتریان را باز نگه داشته است تا هر نوع خدماتی که نیاز دارند را انتخاب نمایند . ممکن هست شما سایت داشته باشید ! هاست و دامنه هم داشته باشید ولی فقط به خاطر نارضایتی از طراح وب سایتتون در خدمات دهی نیاز به خدمات بهتر داشته باشید که در این صورت میتوانید فقط پلن خدمات پشتیبانی را سفارش دهید.

تعرفه پلن های خدمات و پشتیبانی

از زبان برخی مشتریان

تا کنون ۲۴۳ مشتری به سایت ساز انار اعتماد کرده اند

ما برای برگزاری نمایشگاه شرکت green wawe مون در فرانسه تایم خیلی محدودی داشتیم . به همین منظور نیاز به یک سایت با کیفیت داشتیم که در کمترین زمان برامون بالا بیاد . بعد از تحویل وب سایت ما واقعا رضایتمون جلب شد چون سایتی که تحویل داده شد هم امکانات خیلی زیادی داشت هم خدمات پشتیبانی خیلی خوبی گرفتیم . قطعا برای سایت های دیگر شرکت از سایت ساز انار استفاده میکنیم.

شرکت فناموجیاشارمحمدی کارشناس IT فناموج

سپاس و قدردانی از سایت ساز انار وتیم گرامیشون . که تونستن هزینه و زمان ما رو با خدمات عالیشون برای ۷ تا از شرکت های هلدینگمون به حداقل برسونند .

مهندس صدریهلدینگ کیمیا گران امروز

اوایل برای راه اندازی فروشگاه اینترنتیم با خیلی از شرکت های طراحی سایت تماس گرفتم . حداقل هزینه ها از ۱ میلیون تومن شروع میشد و حداقل زمان تحویل هم ۱ ماه کاری بود. وقتی دیدم سایت ساز انار فقط با پرداخت مبلغ سالیانه یک پکیج کامل سایت و هاست و دامنه و خدمات پشتیبانی به من میده ازش استفاده کردم و خداروشکر خدمات و پشتیبانی تیم انار به قدری خوبه که من واقعا از تصمیمی که گرفتم خوشحالم .
تشکر از تیم انار

حسین بیوک نژادمدیر فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت

زمان را از دست ندهید شما به یک سایت عالی نیاز دارید!

حالا شروع کنید